VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH 1.ODDÍLU ČERNOŠICKÝCH VLČAT

 

 

 

 

 

 

Nejbližší akce

pá 09.03.2018
17:00 - 19:00
Schůzka
pá 02.03.2018
17:00 - 19:00
Schůzka
pá 23.02.2018
17:00 - 19:00
Schůzka

Členství

V současné době má oddíl Kamzíků 15 členů ve věku od sedmi do jedenácti let. Příjmáme tedy chlapce od druhé třídy včetně. Každé září začíná zápis nováčků, který v podstatě probíhá až do naplnění kapacity oddílu.

Od členů se vyžaduje především pravidelná docházka a připravenost na jednotlivé schůzky. Je přece škoda neúčastnit se akcí a přitom zabírat místo v oddíle, ne? Samozřejmě se stává, že někdo nemůže z různých důvodu dorazit. V takovém případě je správné oznámit to vedoucím alespoň den předem na uvedené kontakty. Je přinejmenším neslušné se ze schůzky neomluvit. Vedoucí pak také mohou upravit podle počtu omluvených program.


Co se finanční stránky týče, účastnický poplatek na jeden školní rok se pohybuje vždy kolem částky 500 Kč. Plus ovšem výdaje na výpravy, tábor a nezbytné pomůcky.


Přihláška do oddílu
https://drive.google.com/file/d/0B_UNbXanHOIBYkFYYTViNEExenc/view?usp=sharing

Informace pro nováčky
https://drive.google.com/file/d/0B_UNbXanHOIBRDhKV1A1eENlWk0/view?usp=sharing

Novinky